Arzu Köksal - Master Trainer / International Coaching Training Kurucu

1968 Ankara doğumlu olan Arzu KÖKSAL, Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Gıda Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.

1982 – 1992 yılları arasında, Deneme Lisesi ve ODTÜ okul takımlarında ve Profesyonel Ligde basketbol oynadı.

Profesyonel iş yaşamına FMSG pazarında büyük bir firmada  Ürün Müdürü olarak başladı. Daha sonra aynı kuruluşun Satış Departmanına geçerek, Türrkiye Zincir Mağazalar Müdürlüğü yaptı. Satış hayatına daha sonra Uluslar arası bir firmada İç Anadolu Zincir Mağazalar Müdürü olarak devam etti. 2001 yılında ortağı olduğu şirket ile Turizm ve Organizasyon Sektöründe MEB, Avrupa Birliği ve özel şirketlerin bir çok Seminer ve Konferanslarını düzenledi.

Asuman Köksal - Master Trainer / Halkla İlişkiler Direktörü

1953 Ankara doğumlu olan Asuman KÖKSAL  , Hacettepe muhasebe eğitiminin ardından  bir   devlet  bakanlığının    özel kalem müdürlüğü bünyesinde  çalıştı.

Daha sonra kendi firmasını kurarak inşaat sektöründe uzun yıllar ticaret yaptı.Bu arada birçok S.T.K ‘da   genelde kurucu başkan veya başkan olarak  görev aldı ve bir çok kalıcı organizasyonlarda görev aldı.

Ümit Köksal - International Coaching Training Kurucu Ortak

1962 Ankara doğumlu olan Ümit KÖKSAL, Ankara Üniversitesi – Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesinden mezun oldu. Avusturya Viyana’da 1 sene Hummer Pursthal Gesellschaft Almanca Dil Okulu’nda Yabancı Dil eğitimi aldı.

1977 – 1988 yılları arasında Deplasmanlı Türkiye Ligi’nde çeşitli takımlarda voleybol oynadı.

Profesyonel iş yaşamına FMSG pazarında uluslararsı büyük bir firmada  Satış Temsilcisi olarak başladı. Aynı firmada Özel Müşteriler Yöneticiliği yaptıktan sonra, İç Anadolu Bölgesi ve Doğu Türkiye Satış Müdürlüğüne yükselerek, aynı firmada 25 yıl çalışma başarısını göstererek emekli oldu.