Arzu Köksal - Master Trainer / International Coaching Training Kurucu

1968 Ankara doğumlu olan Arzu KÖKSAL, Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Gıda Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.

1982 – 1992 yılları arasında, Deneme Lisesi ve ODTÜ okul takımlarında ve Profesyonel Ligde basketbol oynadı.

Çocuğunun okul hayatı ile birlikte Öğrenci Koçluğu’na duyuduğu ilgi sonucunda Kişisel Gelişim Sektörü’ne adım attı. Zamanla Yaşam Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Satış Koçluğu, Yönetici Koçluğu, KOBİ Koçluğu, NLP, Hipnoz, Eğitimcinin Eğitimi, Hızlı Okuma ve Hafıza Teknikleri Eğitmenlik eğitimlerini aldı. Öncelikle Bireysel Danışmanlık olarak sürdürdüğü kariyerini daha sonra Eğitmenlik boyutuna taşıdı ve bu alanda kendi şirketini kurarak çalışmalarına devam etti.

Asuman Köksal - Master Trainer

6 yıl aldığı felsefe eğitimini Kişisel gelişim eğitimleriyle bütünleştirdi. Birçok yerli ve yabancı eğitmenlerin seminerlerine katılarak bu konuda kendini yetiştirdi. Şu anda profesyonel kişisel gelişim eğitmenliği yapmaktadır.

Meltem Çolak - Master Trainer

2006 yılından bu yana kişisel gelişim sektöründe de aktif olarak çalışmakta olup bir çok büyük firmalarda seminer , eğitim ve koçluk hizmeti vermektedir.

Dilek Tozlu - Trainer / Master Certified Coach

2011 yılından bu yana kişisel gelişim sektörünün içerisinde olan DİLEK TOZLU, Ortadoğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu.

Teknoloji ve internet sektörü ile birlikte kişisel gelişim sektöründe de yıllarca yöneticilik yaptıktan sonra profesyonel iş yaşamında edindiği tecrübeyi eğitimlerle de harmanlayarak sırasıyla Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, Kariyer Koçluğu, Satış Koçluğu, Yönetici Koçluğu, KOBİ Koçluğu, NLP eğitim sertifikalarını aldı.

Birçok kamu kurumu ve özel firmaların kişisel ve kurumsal eğitimlerinde de yer alarak kendini geliştiren eğitmenimiz bireysel, kurumsal eğitimler ve koçluk hizmeti vermeye devam etmektedir.

Ayrıca Ankara ve Türkiye’nin en çok okunan kültür sanat dergisi Ankara Life’da da moda ve stil danışmanlığı üzerine köşe yazıları yazmaktadır.

Aysel Özen - Enerji Terapisti / Reiki Master & Teacher

Enerji ve Akupresur Teknikler Uzmanı Reiki Master & Teacher Aysel Özen;

Çekim yasası", " olumsuz anılarımızın-inanç kalıplarımızın-yargılarımızın bizi nasıl tutsak ettiği" konulu seminerler verip, bunlardan özgürleşme yöntemlerini öğretip, Enerji terapisti yetiştirmek üzere de eğitimler vermektedir.

                                                                                    

Tansu Ergenekon Güven - Master Trainer

1975 yılı İzmir doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliğini bitirdikten sonra Seyahat Acentelerinde görev yaptım ve bu alanda eğitim ve seminerler verdim.

İnsan ilişkilerinin temel yapısının insan psikolojisi üzerine olduğunu bildiğim ve bunu daha da ileri götürebilecek enerjiyi kendimde gördüğüm için koçluk eğitimleri almaya karar verdim. Sevgili Arzu Hocamla da yolum o zaman kesişti . Sayesinde Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, NLP Practitioner ve Quantum Koçluğu eğitimlerimi tamamladım.

Bu eğitimleri daha üst seviyeye çıkararak Kişisel Gelişim alanında Uzman Eğitmen oldum. St. Clement Üniversitesi' nde psikoloji eğitimlerimi tamamladım.Halen Kişisel Gelişim alanında Master Trainer olarak eğitim vermekteyim. 

Osman Tolga Aker - Trainer / Master Certified Coach

1971 Ankara doğumlu olan Tolga AKER, Doğu Akdeniz Üniversitesi - İşletme Bölümünden mezun oldu.

Profesyonel iş yaşamına medikal sektörün öncü kuruluşların birinde satış temsilcisi olarak başladı. Daha sonra aynı kuruluşta müdür yardımcılığı ve müdürlük görevlerinde bulundu.

2005 yılından itibaren Başkent Üniversitesi\' nde çalışmaya başladı. Üniversite Hastanesi\' nin merkezlerinde Müdürlük ve Başkent Üniversitesi Kampüsü\' nde Daire Başkan Yardımcılığı yaptı.

Gökben Gönültaş - Trainer / Master Certified Coach

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi bölümünden mezuniyetimden sonra atıldığım profesyonel  iş yaşamının yanı sıra Yeditepe Üniversitesinde MBA programını tamamladım. Halen profesyonel iş yaşamıma devam etmekteyim.

2010 yılında geçirdiğim bir rahatsızlık neticesinde yattığım hastane odası günlerinde hayata bakış açımı sorgulamaya başladım,  yaşamıma dair bir şeylerin eksik olduğuna ve değişmek ve dönüşmek zorundalığına ait farkındalığa tam da o vakit ulaştım. Ve ne yapabilirimi araştırmaya başladığım bu yolculukta kendimi ICT’de buldum. Şimdiyse bambaşka biriyim artık, kendi hayatımı iyileştirmenin yanı sıra başkalarının hayatlarına da dokunuyorum.