Nedim Esken

Gittiğim ve devam ettiğim yolumu değiştirmek istedim ve International Coaching Training ile tanıştım. Sanırım yaptığım en iyi işti bu. Bir hevesle yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, hafıza teknikleri, hızlı okuma ve Quantum eğitimleri ile bir kaç merdiven birden çıktım. Baktım ki, bilgi yetmiyor, şimdi Master Trainer Diploma programına devam ediyorum. Yolumu değiştirdiğime çok memnunum. Teşekkürlerim hem kendim, hem de benimle tanışacak yol arkadaşlarım için...

Hülya ŞİMŞEK ÖZÇELİK

Kişisel Gelişim alanına duyduğum ilgi, lise yıllarımda Anthony Robbins’in Sınırsız Güç kitabını okumamla başladı. Ve daha sonrasında bu konuda yazılmış çeşitli kitaplar okumakla devam etti. Ne kadar okursam okuyayım hep bir şeyler eksikti.

Yaklaşık 1 yıl önce, ICTTR ve Arzu Köksal ile tanıştım ve bu konuda profesyonel eğitim almaya karar verdim. O gün benim için bütün taşlar yerine oturdu; ve o günden sonra hiç bir şey eskisi gibi olmadı... Şimdi bir durum değerlendirmesi yaptığımda, kişisel gelişim serüvenime ICTTR ile devam etmeye karar vermiş olmamın, kendim için bu güne kadar yaptığım en iyi şey olduğunu düşünmekteyim. Ayrıca, burada geçirdiğim süre zarfında çok güzel dostluklarım oluştu.

Her şey için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsın Arzu Köksal, iyi ki varsın ICTTR...

Tolga AKER

Uzun yıllar yaptığım yöneticilik deneyimimden sonra Yaşam Koçluğu ile ilgilenmeye başladım. Bu süreç içerisinde yaptığım araştırmalar ve danıştığım kişilerden sonra ICT’ de karar kıldım. ICT’ den aldığım eğitimlerde gördüğüm samimiyet, içtenlik, işlerine verdileri önem ve disiplin, benim ICT’ yi seçmemin ne kadar isabetli bir karar olduğuna inandırdı. Burada edindiğim arkadaşlıklar ve yeni çevre beni mutlu etti. Kişisel gelişimime yaptıkları katkılardan dolayı ICT’ ye teşekkür ederim. Umarım gelecekte beraber çalışmalarımız devam eder. Sevgilerimle…

Gökben GÖNÜLTAŞ

Adımımı ICT’ye attığım o ilk gün hayatımda bir şeylerin değişeceğini hissetmiştim. Ama böyle bir değişimi düşünmüş müydüm? Hayallerim bile bu kadar büyük değildi. Benim için her şey bir soruyla başladı. Sorularım ICT’ye getirdi.Bir soruyla başlayan ve hayal etmeyi öğrenmekle devam eden yaşamıma ait bu seyahatte beni bugünkü Gökben yapan tüm ICT ailesine teşekkür ediyorum. Sizde değişmeyi, benim gibi hayallerinizin de ötesine gitmeyi arzu ediyorsanız  aramıza katılın. Hayatın tümü size neşe, kolaylık ve ihtişamla gelir.