Quantum Advanced

Bireysel ÇözümlerKuantum felsefesine göre evren bir olasılıklar okyanusudur. Ve bu olasılıklar okyanusunun içinde dünya en güçlü olasılıklardan biridir. Çünkü onu üç temsil sistemimizle birden rahatlıkla algılayabilmekteyiz. Dünya nasıl bakarsanız öyle görebileceğiniz bir network(tür). Bu network(te) hiçbir şey bir başka şeyden bağımsız ve bir haber değildir. “Bir kelebeğin kanat çırpışı Antarktika’da kasırgaya dönüşmektedir.” Evrensel doğa yasası böyle işlemektedir. İnsan evrenin prototipidir. Evrenin nasıl işlediğini, yasalarının neler olduğunu bilmek istiyorsanız, insanı incelemelisiniz. Felsefede de denildiği gibi insan mikrokozmoz yani küçük evrendir. İnsanı tanıma dolayısıyla evreni tanıma noktasında şu an bilimde varılan zirve kuantum fiziğidir. Kuantum fiziği bize ışık olmaktadır.

Kısaca kuantum teorinin insan hayatına uygulanması durumunda nasıl bilinçlenebileceğimizi ve yaşadıklarımızın nasıl dönüşebileceğini görebiliriz. Buna göre biz olumlu-olumsuz tüm düşüncelerimizi, duygularımızı da katarak farkında olmadan kuantum alana gönderiyoruz ve tam da düşündüğümüz şeyi gerçekleştirme olasılığını arttırıyoruz. Hatta çoğu zaman yaşıyoruz demek daha doğru.Quantum Advanced

Öğrendiğiniz tüm teknikleri kendi hayatınızda uygulamanın yanısıra hayatına dokunmak istediğiniz tüm bireylere de aktarmayı öğreneceksiniz.KUANTUM EĞİTİMİNİ KİMLER ALABİLİR?

Varlığını hisseden herkes… Üst düzey yöneticiler, genel müdürler, şirket yetkilileri, sağlık sektöründe çalışanlar (doktorlar, profesörler, psikolojik danışmanlar), öğretmen ve öğrenciler, sanatçılar, ebeveynler ve hayatına değer katmak isteyen herkes için fayda sağlayacak bir eğitimdir.

Kişisel ve ruhsal gelişime ilgi duyan herkes yararlanabilir. Bireysel olarak ta uygulanan tekniklerle yaşamakta olduğu sorunları çözmek isteyen herkes yararlanabilir;

Hayat amacınızın ne olduğunu öğrenebilir ve kendi özel amaçlarınız ve planlarınız doğrultusunda güçlü ve motive olmuş bir biçimde ilerleyebilirsiniz. En önemlisi sorunların gerisindeki anlama bakıp, onların içindeki çözümü görebilirsiniz.


Vizyonumuz

İsteyen herkesin en iyi kendi olma hayallerine dokunarak, kendini gerçekleştirmesini sağlamak. Böylece Dünya’da herkesin en iyi kendi olarak yaşamasını ve hayallerini gerçekleştirme yolculuğunda onlara yol arkadaşı olmak.

Eğitim Kadromuz

Atölye ve workshop çalışmalarınızı, konusunda uzman Master seviyedeki eğitmenlerimizle beraber yürüteceksiniz. Eğitmenlerimiz hakkında International Coaching Training Eğitmenleri bölümümüzden bilgi edinebilirsiniz.

Nasıl başvururum?

Eğitim almak istediğiniz herhangi bir programı seçtikten sonra sayfanın üzerindeki "Online Ön Başvuru" linkine tıklayarak ya da bizi arayarak ön kayıt yaptırabilirsiniz.