NLP Master Practitioner

Bireysel ÇözümlerNLP Master Practitioner programında NLP’de bir üst boyuta geçeceksiniz.

NLP Master Practitioner NLP tekniklerinin arttırıldığı üst düzey bir eğitimdir.

NLP Practitioner’da öğrendiğiniz 80’e yakın tekniğin üzerine bir o kadar daha teknik öğrenip, öğrendiğiniz teknikleri 150’nin üzerine çıkaracaksınız. Bu eğitimi tamamlayanlar bireysel olarak NLP’de öğrendikleri tüm konularda diğer insanlara uygulamalar yapabilmektedir. Bunun yanında gruplara NLP starter eğitimleri verebilecek, NLP Atölye çalışmaları düzenleyebileceksiniz. Verdiğiniz eğitimlerde ise dinleyicilerinizi Bilinçdışı düzeyde etkilemenin sırlarını öğreneceksiniz.

Bu eğitimde aynı zamanda kendi tasarımlarınızı yapmayı öğreneceksiniz. Modellemeyi derin bir yapıda kavrayacaksınız. Kendinizin en iyi olduğunuz durumları , iyi olmak istediğiniz durumlara nasıl modelleyeceğinizi öğrenebileceğiniz gibi, dünyadaki en başarılı insanları da modellemeyi öğreneceksiniz.

Dilin yüzeydeki farklı yapısını derinlemesine inceleyeceksiniz. Hipnotik dil kalıpları konusunda detaylı bilgiler edinip, vaka çalışmalarına katılacaksınız.

Artık yaptığınız her modelleme sonuç odaklı olacak ve başarı getirecek. Kısacası; çıraklıktan ustalığa geçmiş olacaksınız.

NLP Master Practitioner; NLP tekniklerinin üst düzeyde öğretildiği bir programdır. Programı tamamlayan katılımcılar, diğer insanlara da NLP uygulamaları kolaylıkla yapabilmeyi öğrenmektedir.


Vizyonumuz

İsteyen herkesin en iyi kendi olma hayallerine dokunarak, kendini gerçekleştirmesini sağlamak. Böylece Dünya’da herkesin en iyi kendi olarak yaşamasını ve hayallerini gerçekleştirme yolculuğunda onlara yol arkadaşı olmak.

Eğitim Kadromuz

Atölye ve workshop çalışmalarınızı, konusunda uzman Master seviyedeki eğitmenlerimizle beraber yürüteceksiniz. Eğitmenlerimiz hakkında International Coaching Training Eğitmenleri bölümümüzden bilgi edinebilirsiniz.

Nasıl başvururum?

Eğitim almak istediğiniz herhangi bir programı seçtikten sonra sayfanın üzerindeki "Online Ön Başvuru" linkine tıklayarak ya da bizi arayarak ön kayıt yaptırabilirsiniz.